8 Ad Bıttım Sabunu + 250 GR Bıttım (Çitlembik) Yağı(2'si 1 Arada)
8 Ad Bıttım Sabunu + 250 GR Bıttım (Çitlembik) Yağı(2'si 1 Arada)

8 Ad Bıttım Sabunu + 250 Ml Bıttım (Çitlembik) Yağı(2'si 1 Arada) (1004)

Marka : .
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺619,00
İndirimli : ₺599,00
:

Bıttım Sabunu

 

Çitlembik (bıttım), Güney Doğu Anadolu Bölgesinde yetişen bir meyvedir. Bıttım sabunu yabani fıstık (bıttım) yani bilinen adıyla menengiç yağından elde edilir. Bıttım Siirt fıstığının aşılanmamış halidir Siirt’e özgü bir sabundur.Bıttım sabunu saç için kullanıldığı gibi cilt içinde kullanılabilir.

 

• TÜM SAÇ VE CİLT TİPİNE UYGUNDUR. EL, YÜZ, VÜCUT VE SAÇ İÇİN KULLANILABİLİR.

 

Kullanım şekli:

 

Bıttım (Menengiç) sabununu Saçınızı  bol köpürttükten sonra saç diplerine masaj yaparak kullanın.1-2 dakika bekletip bol su ile durulayabilirsiniz.

Bıttım sabununu kullanırken yanında kimyasal bir ürün kullanılmaması gerekiyor. Bıttım sabununu düzenli kullanmaya mümkün olduğunca özen göstermede fayda var 1 gün bıttım sabunu kullanıp 2. gün şampuan kullanmayınız. Saçlarınızı her gün yıkamayın bıttım sabunuyla yıkadıktan sonra 2 gün yıkamayın çünkü saçlar bıttım yağıyla beslenirler. Ancak her gün yıkanmanız gerekiyorsa saçlarınızı bıttım sabunuyla yıkayın.

 

  

Menengiç (BITTIM)Sabununun uzun ömürlü olabilmesi için lütfen kuru zeminde muhafaza ediniz

 

8 KALIPTIR.(1000Gr +/- %3)

 

Ağırlığı: 450 gr. -/+ %3  (Müşteri memnuniyeti açısından 500-530 Gr arasında gönderilmektedir)

 

 

250 Ml Bıttım (Çitlembik) Yağı

Yağların deri altı emilim yapma özelliği sayesinde saç köklerini besler, saçların daha sağlıklı, canlı ve parlak olmasını sağlar. Zarar görmüş saçlara doğal bakım uygular. Saç derisinin doğal yağ ve nem dengesini korur, saçlara hacim kazandırır.Tüm saç tipleri için güvenle kullanılabilir. 

Kullanım Talimatı : Bıttım (çitlembik)yağı sürülüp parmak ucuyla 2-3 dakika masaj yapılmalı minimum 45 dakika bekletip ardından durulayınız. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR