Üyelik Hakkında
 
 
Online mağazamıza üye olmak için "Yeni Üyelik" sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz. Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce "Mesafeli Satış Sözleşmesi"'ni dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 
 
Üyelik İptali
 
 
Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için "Üye Girişi" yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.
 
 
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez;
 
 
• Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemiş ise
• Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
• Üye'ye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa
 
 
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir;
 
 
• Üye ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyor ise
• Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
• Sisteme veya Ömer Dede (www.omerdede.com) ismine zarar vermeye   yönelik girişimde bulunduysa
 
 
Üye Güvenliği
 
 
Üye güvenliği için online mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Online mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlardan sisteme giriş yapmayın.
 
 
Farklı Adres
 
 
Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır. Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde de kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
 
 
Üye Yorumları
 
 
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır. Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler; Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR