Garanti ve İade Koşulları 

 

Ömer Dede koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her türlü mal/ürün, aksi belirtilmediği takdirde Ömer Dede garantisi ve güvencesi altındadır. Ömer Dede (www.omerdede.com) Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

 
Garanti Koşulları
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer mal/üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak mal/ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki mal/ürünlerin iadesi kabul edilmez. ALICI ürünü/malı, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın/ürünün ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
 
 
Mal/Ürün İade Koşulları
 
 
www.omerdede.com e-ticaret platformumuz üzerinden satın aldığınız ürün(lerin) iade etmek istediğiniz takdirde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde iletişim bölümünden yada hafta içleri 08:00 - 18:00 saatleri arasında hizmetinizde olan 0 545 560 00 66 no'lu telefonu arayarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.Sipariş edilen ürün hatalı ise anlaşmalı kargomuz aracılığıyla ücretsiz olarak bize ulaştıracağınız hatalı ürün incelenerek yenisi ile değiştirilecektir. Hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
 
 
Sipariş İptali
 
 
Kargoya teslim edilmemiş siparişlerinizin iptali mümkündür. Bunun için hafta içleri 08:00 - 18:00 saatleri arasında
hizmetinizde olan 0 545 560 00 66 no'lu telefonu arayarak bizimle iletişim kurup siparişinizin iptalini istemeniz yeterlidir. Eğer siparişiniz kargoya verilmiş ise, yukarıdaki iade işlemlerini sırasıyla gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 
 
Ödeme İadesi
 
 
İptal edilen siparişlerde tüketiciye iptal ettiği ürün(lerin) tutarının geri ödemesi, ürün veya ürünlerin tarafımıza ulaşmasından itibaren 14 gün içerisinde yapılmaktadır.
 
 
Genel İade Şartları Aşağıdaki Gibidir
 
 
İadeler mutlak surette orjinal kutu ve ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orjinal fatura (faturanın bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir yazıyla tarafımıza geri göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size (ALICI) aittir. 
 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR