Doğal Bıttım Şampuan 400 ml + Doğal Bıttım Saç Kremi 250 ml (2'li Paket)
Doğal Bıttım Şampuan 400 ml + Doğal Bıttım Saç Kremi 250 ml (2'li Paket)
Doğal Bıttım Şampuan 400 ml + Doğal Bıttım Saç Kremi 250 ml (2'li Paket)

Doğal Bıttım Şampuan 400 ml + Doğal Bıttım Saç Kremi 250 ml (2'li Paket) (vg143403)

Marka : OmerDede
Fiyat : ₺95,00
:

Ömer Dede’den 2’si Bir Arada

 

Ömer Dede Doğal Bıttım Şampuanı + Ömer Dede Doğal Bıttım Saç Bakım Kremi

 

Ömer Dede Doğal Bıttım Şampuanı

Eski çağlardan beri sivilce, egzama, kızarıklık,sedef, mantar,kızarıklık, kaşıntı gibi cilt sorunları için yardımcı doğal ürün olarak kullanılan Bıttım (çitlembik) meyveleri yağ haline getirilerek doğal ve katkısız bir şampuan haline getirildi.

Kalıp halinde ki Bıttım Sabunlarından farklı olarak hem yüksek oranda bıttım (çitlembik) meyvesi yağı içermesi hem de Provitamin B5 bileşeni de eklenmesi ile özel üretim Ömer Dede Bıttım (çitlembik) Şampuanı cildi kurutmaması, nemli tutması sağlanmıştır.

Ömer Dede Bıttım Şampuanı içeriğinde bıttım (çitlembik) meyveleri işlenerek yağı kullanılmıştır. Bıttım sabunu cilt rahatsızlıklarında kullanılırken Ömer Dede Bıttım Şampuanı bunun yanında cildi kurutmadığı için saçlarda da rahatlıkla kullanıla bilmektedir.

Ömer Dede Bıttım Şampuanı formülüne ek olarak içeriğinde Provitamin B5 bileşenine de yer verdik. Provitamin B5 ile, saç derisi ve saç kılını serbest radikallerin sigara dumanı ,güneş ışınları, egzoz dumanı, hava kirliliği, gibi zararlı etkilerinden korunmasına destek olur. Anti-oksidan etkisi ile Hasarlı, işlem görmüş cildi veya saçı onarıcı etki sağlarken cildi yumuşatır.

 

 

ÖMER DEDE Bıttım Saç Bakım Kremi

 

Saç kremi kullanımı artık neredeyse zorunla hale gelmiş bir üründür. Saç boyası ve saça uygulanan işlemler saçların zaman içinde kurumasına ve sertleşmesine neden olmaktadır.

Şampuan kullanımından Sabun kullanımına geçmek isteyenler için sabunun ilk birkaç kullanımında yaşanan saçtaki sertlik taranma zorluğu gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır Ömer Dede Saç Bakım Kremi

Ömer Dede Saç bakım kremi kullanımı ile sertleşen saçlarda onarıcı,koruyucu,canlandırıcı,yumuşaklık,kolay taranma ve dolgunluk gibi faydalar sağlar.

Ömer Dede Saç Bakım kremi kadın erkek herkesin kullanabileceği saçların yumuşamasını ve parlamasını sağlarken en önemli özelliği birbirine dolaşan saçların açılmasını sağlar.Özellikle uzun saçlara sahipseniz Ömer Dede saç bakım kremi size büyük kolaylık sağlayacaktır. Birbirine dolaşan ve elektriklenen saçlara sahipseniz saç kremleri saçınızdaki bu sorunları ortadan kaldırabilir. Saçlarda kullanılan kimyasal ürünler, kireçli sular ve saça uygulanan işlemler saçların zaman içinde yıpranmasına ve kuru ve sert görünmesine neden olur. Ömer Dede Saç Bakım kremi sertleşen ve zor şekil alan saçların parlaklık,yumuşaklık,canlılık ve dolgunluk kazanmasını sağlar. Çocuklarınızın saçını tararken açılmıyor ve canı yanıyorsa saç uçlarına saç kremi uygulayabilirsiniz.

 

Saç Kremi Nasıl Uygulanır

Saçınızı Ömer Dede Bıttım Şampuanı veya Bıttım Sabunu ile yıkayınız.Islak saç tellerine Ömer Dede Bıttım Saç bakım kreminden bir miktar avcunuza döküp uçtan dibe doğru iki dakika masaj yaparak tamamına uygulayınız.Saçınızı iyice durulayarak kurutunuz ve istediğiniz gibi şekillendiriniz.