Doğal Bıttım Saç Bakım Kremi (250 ml Kavanoz)
Doğal Bıttım Saç Bakım Kremi (250 ml Kavanoz)
Doğal Bıttım Saç Bakım Kremi (250 ml Kavanoz)
Doğal Bıttım Saç Bakım Kremi (250 ml Kavanoz)

Doğal Bıttım Saç Bakım Kremi (250 ml Kavanoz) (vg143405)

Marka : OmerDede
Fiyat : ₺39,00
:

ÖMER DEDE Doğal Bıttım Saç Bakım Kremi

 

Saç kremi kullanımı artık neredeyse zorunla hale gelmiş bir üründür. Saç boyası ve saça uygulanan işlemler saçların zaman içinde kurumasına ve sertleşmesine neden olmaktadır.

Şampuan kullanımından Sabun kullanımına geçmek isteyenler için sabunun ilk birkaç kullanımında yaşanan saçtaki sertlik taranma zorluğu gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır Ömer Dede Saç Bakım Kremi

Ömer Dede Saç bakım kremi kullanımı ile sertleşen saçlarda onarıcı,koruyucu,canlandırıcı,yumuşaklık,kolay taranma ve dolgunluk gibi faydalar sağlar.

 

Ömer Dede Saç Bakım kremi kadın erkek herkesin kullanabileceği saçların yumuşamasını ve parlamasını sağlarken en önemli özelliği birbirine dolaşan saçların açılmasını sağlar.Özellikle uzun saçlara sahipseniz Ömer Dede saç bakım kremi size büyük kolaylık sağlayacaktır. Birbirine dolaşan ve elektriklenen saçlara sahipseniz saç kremleri saçınızdaki bu sorunları ortadan kaldırabilir. Saçlarda kullanılan kimyasal ürünler, kireçli sular ve saça uygulanan işlemler saçların zaman içinde yıpranmasına ve kuru ve sert görünmesine neden olur. Ömer Dede Saç Bakım kremi sertleşen ve zor şekil alan saçların parlaklık,yumuşaklık,canlılık ve dolgunluk kazanmasını sağlar. Çocuklarınızın saçını tararken açılmıyor ve canı yanıyorsa saç uçlarına saç kremi uygulayabilirsiniz.SAÇ KREMİ NASIL UYGULANIR ?

Saçınızı Ömer Dede Bıttım Şampuanı veya Bıttım Sabunu ile yıkayınız.Islak saç tellerine Ömer Dede Bıttım Saç bakım kreminden bir miktar avcunuza döküp uçtan dibe doğru iki dakika masaj yaparak tamamına uygulayınız.Saçınızı iyice durulayarak kurutunuz ve istediğiniz gibi şekillendiriniz.