Doğal 1. Kalite Bıttım Sabunu ( 5 Adet )
Doğal 1. Kalite Bıttım Sabunu ( 5 Adet )
Doğal 1. Kalite Bıttım Sabunu ( 5 Adet )
Doğal 1. Kalite Bıttım Sabunu ( 5 Kalıp )

Doğal 1. Kalite Bıttım Sabunu ( 5 Adet ) (44739)

Marka : OmerDede
Fiyat : ₺79,00
:

Ömer Dede’den

 

SİİRT İLİNE HAS OLAN ÖZEL BITTIM (MENENGİÇ) YAĞI İLE HAZIRLADIĞIMIZ

 

ÖZEL EL YAPIMI KALİTE SINIRLARINI ZORLAYAN BITTIM SABUNUMUZ

 

%100 KATKISIZ %100 DOĞAL 

 

El emeği ile ve tamamen KATKISIZ ve SAF BITTIM yağından Ürettiğimiz Bıttım (Menengiç) sabunumuz

SAĞLIKLI SAÇ VE CİLTLERDE GÜÇLENDİRİCİ ETKİ SAĞLAR.
SORUNLU SAÇ VE CİLT PROBLEMLERİNİZE KARŞI İYİLEŞTİRİCİ+ONARICI ETKİ SAĞLAR.İLK BİRKAÇ KULLANIMDAN İTİBAREN ETKİSİNİ GÖRMEYE BAŞLARSINIZ.

• ÜRETİMİN BAŞINDAN SONUNA KADAR EL EMEĞİYLE ÜRETİLMEKTEDİR. 
SABUNLARIMIZ TÜM SAÇ VE CİLT TİPİNE UYGUNDUR. EL, YÜZ, VÜCUT VE SAÇ İÇİN KULLANILABİLİR.ÜRÜNÜMÜZÜN ARTILARI;


1-SAF BITTIM (MENENGİÇ) YAĞINDAN ÜRETİLMİŞTİR
2-EL YAPIMI 
3-SAF BITTIM YAĞI DIŞINDA HİÇBİR KATKI MADDESİ,KOKU,RENKLENDİRİCİ VS İÇERMEZ.

 

DOĞAL BITTIM  (MENENGİÇ) SABUNU İÇERİĞİNDE KİMYASAL KORUCULAR BULUNMAZ. BUNUN YANINDA SLS, SLES, PARABEN, HAYVANSAL YAĞ İÇERMEZ. EN KALİTELİ YENİLEBİLİR YAĞLAR KULLANILMAKTADIR. BITTIM  (MENENGİÇ) SABUNLARIMIZ SOĞUK İŞLEM ZİNCİRİ İLE ÜRETİLMEKTEDİR.


 

Kullanım şekli:

 

Bıttım (Menengiç) sabununu Saçınızı  bol köpürttükten sonra saç diplerine masaj yaparak kullanın.1-2 dakika bekletip bol su ile durulayabilirsiniz.Bıttım sabununu kullanırken yanında kimyasal bir ürün kullanılmaması gerekiyor. Bıttım sabununu düzenli kullanmaya mümkün olduğunca özen göstermede fayda var 1 gün bıttım sabunu kullanıp 2. gün şampuan kullanmayınız. Saçlarınızı her gün yıkamayın bıttım sabunuyla yıkadıktan sonra 2 gün yıkamayın çünkü saçlar bıttım yağıyla beslenirler. Ancak her gün yıkanmanız gerekiyorsa herhangi bir zararı bulunmamakta saçlarınızı bıttım sabunuyla yıkaya bilirsiniz.

  

Menengiç (BITTIM)Sabununun uzun ömürlü olabilmesi için lütfen kuru zeminde muhafaza ediniz

 

 

Bıttım sabununun faydaları

Bıttım sabunu saç dökülmesini tamamen durdurur bıttım sabunu kullanarak saçlarınızı geri kazanabilirsiniz. Bıttım sabunu kepek oluşumunu tamamen yok eder.

Beyazlaşmış saçlar için kullanıldığında 7-8 ay içerisinde doğal güç vererek eski rengini alır. Saç derisindeki bakteriler tamamen yok eder. Saçı besleyerek yumuşak hale getirir. Antiseptik mikrop öldürücü özelliği sayesinde deri hastalıklarının çoğuna çok iyi gelir.

Egzamaya, mantara, ergenlik sivilcelerine vücuttaki yara ve tahrişlere karşı etkilidir. Gözenekleri açar varisleri iyi derecede rahatlatır.

Doğal ürünler den üretildiği için hiç bir yan etkisi olmaz kimyasal madde içermez. Bıttım sabunu saçlara canlı bir görünüm parlaklık hissi verir kuru saçları nemlendir. Bıttım sabunu vücuttaki kaşıntıya iyi gelir. 

 

 

SIKÇA SORULAN SORU;


FİYATININ NEDEN PİYASADA SATILAN ÜRÜNLERDEN YÜKSEK OLDUĞU ÜZERİNEDİR.
BUNUN CEVABI ÇOK AÇIK;
PİYASADA BITTIM (MENENGİÇ)SABUNU ADI ALTINDA SATILAN ÜRÜNLERİN İÇERİĞİNİ NE SATICISI NE DE ALAN MÜŞTERİSİ TAM OLARAK BİLEMEMEKTEDİR.
FAKAT ŞU VAR Kİ ;PİYASADA SAF BITTIM YAĞINDAN ÜRETİLEN BITTIM SABUNU BULABİLMEK NEREDEYSE İMKANSIZ ÇÜNKÜ SAF BITTIM YAĞI ELDE ETMEK VE SABUNU YANLIZCA SAF BITTIM YAĞINDAN ÜRETMEK OLDUKÇA MALİYETLİDİR.BU SEBEPLE PİYASADAKİ ÜRÜNLERİN İÇERİĞİNDE ÇOĞU ZAMAN BITTIM YAĞI OLMAZ VEYA AZ MİKTARDA KULANILIR VE SADECE İSİM OLARAK BITTIM SABUNU OLARAK GEÇER/SATILIR.

 

5 Kalıptır.


 

Ağırlığı:500 gr. -/+ %5